Toner Hakkında

Kullanmakta olduğunuz baskı cihazlarının tonerleri başta olmak üzere her türlü sarf malzeme tedarik etmekteyiz. Fotokopi toner kullanımında orijinal ürünleri kullanmak yazıcı tonerler – printer toner – kullanımı gibi değildir. Biz kurumsal olarak her zaman orijinal toner kullanımını ekonomik olarak nasıl gerçekleştirebiliriz noktasında hizmet vermekteyiz.

İster mono, siyah beyaz fotokopi makineleri, ister renkli fotokopi makineleri yada printer, yazıcı grubu ya da diğer MFP cihazlar için farklı markaların sarf malzemeleri tedariği noktasında çalışyoruz.

Teknik Servis hizmeti olarak çalışan firmamız, toner alım noktasında ekonomik alternatifler sunarken, Yıllık Bakım Servis Anlaşması Yapan firmalar için de ekstra indirim yapmaktayız. Sizde hem orijinal toner kullanın hem de Ekonomik fiyatlarla fotokopi makinesi vb. baskı cihazlarınızı indirimli fiyatlarla Servis anlaşması yapın.

Yüksek Toner Maliyetlerinden Şikayet Edenler

Teknikservus, orijinal sarf malzeme ihtiyaçlarınız için ekonomik çözümler sunuyor. İster fotokopi, ister printer cihazları için  ihtiyacınız olsun, Teknikservus tüm istanbul’da yerine teslim olarak hizmet vermektedir.

Özellikle Fotokopi Makinesi Servis hizmeti sağlayan firmamız, bu ürünlerin sarf malzemelerinde çok hesaplı alternatifler sunmaktadır. Fotokopi toneri fiyatlarından şikayet edenler, arayın bizi görüşelim.

Toner Markalarımız

Brother Toner

Canon Toner

Develop Toner

Epson Toner

Gestetner Toner

HP Toner

infotec Toner

KonicaMinolta Toner

KyoceraMita Toner

Lexmark Toner

Nashuatec Toner

Oki Toner

Olivetti Toner

Panasonic Toner

RexRotary Toner

Ricoh Toner

Samsung Toner

Sharp Toner

Toshiba Toner

Utax Toner

Xerox Toner